| dean a întrebat:

Ce jante s-ar potrivi cel mai bine la Logan de culoare visiniu, help me!

7 răspunsuri:
| liviupaun a răspuns:

Negre cu rama rosie

| Dorinel a răspuns:

O. Z Aspect super, calitate super

| Oprea a răspuns:

Incearca unele argintii... ceva in 5 spite...sunt unele de la wolfrace care aratau bine pe logan...nu mai tin minte modelul

auran
| auran a răspuns:

Aluminiu

| seriFos a răspuns:

BBS-urile sunt cele mai bune jante...winking... drept ca sunt scumpe...

| Alex >D a răspuns:

Ai putea pune unele negre Alfa Romeo

| gabita19ro a răspuns:

Bbs nu se fabrica pentru logan. trebuie sa cauti ceva ce iti place tie. iti sugerez sa vizitezi site-uri de specialitate, unde gasesti si poze si sa iti faci o idee despre cum ar arata pe masina ta