| anonim_4396 a întrebat:

Ce marici de masini se mai fabrica in Romania si care dintre ele sunt bune, apropo cele de la Chevrolet sunt bune?

3 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Poi se fabrica ford, nu mai stiu de care, daciile si cam atat, am auzit ca si renault megane s-ar fabrica si in romania da nu stiu nimic sigur

| cheloo74 a răspuns:

Chevrolet am eu si sunt multumit de ea. Acuma faza e ca am luat-o noua asa ca nu am cum sa am probleme. Sunt fabricate in Coreea si asta se vede in calitatea finisajelor. Fereste-te de lucruri facute in Romania pentru ca toate sunt facute prost si cu materiale de slaba calitate. Mergi pe la showroom-uri si te vor lasa sa intri in masina si poti sa faci comparatii.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Daewoo Automobile
1936 FORD V-8
Dacia Logan