| anonim_4396 a întrebat:

Ce masina ai vrea sa ai in garaj chiar acum? ( nu vreau raspunsuri precum ferrari sau lamborghini, bugatti si alte marci de astea.

Răspuns Câştigător
| Alexintunecatul a răspuns:

Totusi mi-as dori un C70tongue...sa fiu sincer

35 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Un volvo XC70 sau XC90 sau... V50 sau s60

| KodrutZ a răspuns:

E libertatea omului sa vrea Lamborghini, care e problema? De ce ai intrebat, totusi? Era evident ca majoritatea vor alege masini pe care nu si le pot permite sau nu isi pot permite sa le intretina. Eu as prefera sa am in garaj cel putin 3 biciclete normale pentru mine - cursiera, mountain bike, de oras si una in tandem, cu un scaun comod in mijloc pentru copil. Daca e musai masina, atunci o Lada Niva sau un IMS, fiindca garajul ar trebui sa fie asortat casei de la draq din praznic.

| torsi a răspuns:

Ma multumesc cu un Duster cool

| BiuL a răspuns:

Vw golf 5 thinking

| Xtadelo a răspuns:

Trabant! smug

| RB26DETT a răspuns (pentru Xtadelo):

Ce norocos/norocoasa esti, nici nu iti trebuie multi bani pentru asa ceva, bravo ai vise mari laughing

| Xtadelo a răspuns (pentru RB26DETT):

Norocoasa! happy Poi ce raspuns vrei sa iti dau? Daca nu pot sa spun si marci "d-alea" laughing

| KellyGreen a răspuns:

VW beetle

| irbis a răspuns:

As alege oricand un Dodge Viper in loc de orice alta masina "de marca". De cand eram mic mi-a placut.

| 000MadMAX000 a răspuns:

Mitsubishi Lancer Evo X

| ovidiu8msn a răspuns:

O masina adevarata: Volkswagen Jetta.

| Luissa123 a răspuns:

Buburuze de alea mici mici si comode ....nu stiu de ce da' imi plac

| Alexintunecatul a răspuns:

Sunt multumit de ce am acum.tongue

| RB26DETT a răspuns (pentru Alexintunecatul):

Ce ai acum? tongue

| Alexintunecatul a răspuns (pentru RB26DETT):

Un volvo s40

| Alexintunecatul a răspuns (pentru RB26DETT):

Totusi mi-as dori un C70tongue...sa fiu sincer

| DushulRece a răspuns:

Pai ori intrebi ce masina, adica orice masina, ori pui regulilaughing

| victor333 a răspuns:

Bmw M5 E34

| SasukeCS2 a răspuns:

Mazda RX-8

| Loner a răspuns:

1971 Dodge Challenger R/T

| RB26DETT a răspuns (pentru Loner):

WOW ai gusturi bunewinking

| Armatistul82 a răspuns:

Audi a4 ori bmw 525

| dexter7 a răspuns:

Honda civic an fabricatie 2011 :X

| RB26DETT a răspuns (pentru dexter7):

Dar nici nu ai pretentiihee hee super masinawinking

| dexter7 a răspuns (pentru RB26DETT):

Cred ca e cea mai frumoasa masina de pe strada din clasa ei :X

| RB26DETT a răspuns (pentru dexter7):

Este, imi plac foarte mult modelele noi honda

| HoTSaucE a răspuns:

Honda civic an 94:X

| BlackMillFan a răspuns:

Audi A5 happy

| Rolandgl a răspuns:

Eu as vrea un garaj pentru a mea.

| RB26DETT a răspuns (pentru Rolandgl):

laughing) asta a fost prea tareeee!

| 01000001 a răspuns:

Opel Ampera happy

| AnDrEeA8039 a răspuns:

Un BMW seria 3 sau seria 5 abia astept sa fac 18 ani

| Giulia9015 a răspuns:

As vrea un audi A6 happy dar ma multumesc si cu un golf 6
De ce intrebi? faci cinste? tongue

| RB26DETT a răspuns (pentru Giulia9015):

As face daca as avea cu ce, la ce pretentii au unii. cei cu trabant vor primi ceea ce vor pentru ca nu e greu sa cumperi unul, dar tu cu a6 sau altu cu mazda rx8, altu cu mitsubishi, da cine crezi ma ca sunt? laughing))))))))))) si totusi volvo pe care si eu as vrea sa il am macar un xc70 ca arata bestial asta din 2012 si ala mai vechi e fain sunt scumpeeeeeeeeeeeee si nu am bani nici pentru mine laughing)))))))))