| NebunieLaSecunda a întrebat:

Buna all din nou! Ce marci de masini mai "aerodinamice/robuste" stiti? Adica "botul" masinii sa vina mai ascutit, sa aiba o forma gen Ferrari, Lamborghini, Bugatti...Forma o intelegeti voi, dati-mi niste exemple din astea de masini cu 5 locuri bineinteles, 2 in fata, 3 in spate, motoru maxim de 1.9 ca sa nu platesc inmatricularea mult. Vreau niste marci ca pentru buzunaru oricarui om.10.000 euro maxim! Sa nu raspunda toti suferitii va rog! Multumesc

Răspuns Câştigător
| MrEvil89 a răspuns:

Cam gru gasesti in 5 dar uite aici cateva ex:Toiota Celica(e doar in 2 locuri da zici ca ai Lambo. Opel GTC(mai putin). Mercedes CL 180 K, ALfa Romeo GT

3 răspunsuri:
| NebunieLaSecunda explică:

N3skafe tin sa zic ca nu m-ai impresionat deloc, esti chior si prost! Daca una din masinile zile de tine se incadreaza in suma de 10.000 euro eu iti cumpar un Aston Martin! fmm

Alin din Germania imi iau masina,ca am auzit ca is mai bune si mult mai ieftine,iar eu daca o sa lucrez acolo,ar fi pacat sa nu imi aduc acasa una de acolo,eu tot ce vreau e o masina sport, cu forma mai "tunata" asa ca sa zic, motor maxim de 1.9 inclusiv 1.9!

Nicu mersi frumos,mi-a ramas gandu si ochii la Toyota Celica,e prea criminala masina,am sa ma uit si ce dotari are, etc love struck

Mersi frumos la amandoi, mai putin la N3skafe.
O zi buna!

| Max22w2 a răspuns:

Pai ai putea sa iti aduci din Germania... de ex www.mobile.de,sau se gasesc si in Romania Audi A4 sau A 6 model 2007+...

| N3skafe a răspuns:

Pagani zonda meclaren mercedes srl meclaren porche caen 900...etc
jon nfs