| NebunieLaSecunda a întrebat:

Buna din nou! Ce marci de masini mai "aerodinamice" stiti? Adica "botul" masinii sa vina mai ascutit, sa aiba o forma gen Ferrari, Lamborghini, Bugatti... Dar sa fie cat de cat mai ieftina, sa nu aud marci din astea scumpe ca cele mentionate, vreau niste marci ca pentru buzunaru oricarui om.10.000 euro maxim! Multumesc

3 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

...chiar crezi ca la o masina de familie, care abia prinde 200 la ora, chiar conteaza aerodinamica? incat sa isi bata capul foarte mult producatori? Na uite, Matizul e destul de aerodinamic happy

| CapitanuSemafor a răspuns:

Daca are 4-5 locuri poate fi numita masina de familie. Si ce e rau in a avea o masina spatioasa? Si Matizul chiar e aerodinamic...

| NebunieLaSecunda explică:

E chiar cel mai tampit raspuns auzit vreodata de mine! Nu mai raspundeti in **** mea aiurea ca n-am nevoie de astfel de raspunsuri! Am 20 de ani, crezi ca imi trebuie masina de familie?