| SpeedPrimer a întrebat:

Ce masina aveti sau doriti sa va cumparati pe viitor?

Răspuns Câştigător
| ady18 a răspuns:

Chiar daca nu am varsta de obtinere a permisulu, mi-as dori o masina care m-a atras foarte mult si anume un bmw e34 525tds sau e30 full pe care l-as imbunatatii cu diferite obiecte cum ar fi jante, spoiler micut care ar da un aspect cum imi place mie, geamuri fumuri, angel eyes rgb ( ochi de inger pe romaneste ), xenoane, o marire la cai putere ( stock are 143-146 la motorul de 2, 5 tds), o vopsire in culoare Avusblau metallic, si niste pernute cu aer

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am un qashqai... dar mi as dori un CLA

| Sofer a răspuns:

Am un vw golf 4 dar pe viitor vreau sa cumpar ford mustang cu motor de 5.0 v8 happy cu impozitul si rca o rezolv intr.un fel ca o trec ca fiind autoutilitara si platesc doar 400-500 lei impozit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe viitor mi-ar place sa am una din masinile astea EVO IV, EVO X, Nissan 370Z, M3 e30, M3 e92, Nissan R33,

| Kogaion a răspuns:

Mi-ar placea o Tesla

| LexiEla a răspuns:

Mie mi.ar placea Volksvagen Tiguan 2016. Nu cred ca am sanse sa mi.l iau, dar sper si eu.

| Nume2 a răspuns:

EVO X, Tesla P100D, Audi S8 2017, Porsche 911 R 2017. Vise

| Audrey1912 a răspuns:

Chevrolet Impala din 1967, Chevrolet Camaro din '68 sau Volvo GTS din '80

| Equipmag a răspuns:

Am un Opel Astra Cabrio de care sunt inca incantat desi o am din 2008. Pe viitor am in plan schimbul masinii cu un E -Class w212, Passat CC sau un Audi A6...bani sa fie happy

| SlickyOMG a răspuns:

Mie mi-ar place : Tesla, Maserati, Ferrari, Bentley, Mini Cooper...