| MotanuJmekerit a întrebat:

Ce masina diesel s-ar recomanda pana in 3500 euro happy?

5 răspunsuri:
| Mad1 a răspuns:

De ce ai vrea o masina diesel? Sa bagi in ea mai mult decat dai pe ea? Mai gandeste-te in privinta asta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un polo

| Sofer a răspuns:

Pai depinde de preferinte. cu 3500 euro poti sa iei si golf 5 2.0 tdi 140 cp. Asta ca ai putere si cuplu. asa ca sa nu ai treaba cu taxele mai mari vw polo 1.4 tdi. Acum depinde care gasesti. Fiecare conduce diferit si isi intretine masina diferit. Probleme pot sa fie dar depinde de noroc.

| Simpatic a răspuns:

Nu as recomanda nicio masina sh pana in 3500 euro fie ea diesel benzina sau altceva.
De la 10.000 de euro vorbind e alta liga, asa vei lua un ciuruc care trebuia demult casat prin Germania sa zicem si tu vrei sa fie masina ok! no offence
Mai strange niste banuti sa zicem pe la 6-7000 euro si atunci cauta ceva...

| mgtow a răspuns:

Renault nu mi.a dat gres deloc. 1.6 - 155cp megane sport. Model vechi din 2001. Unicul bai era o guma de la teava de esapament se mai rupea si trebuia inlocuita