| Georgex12 a întrebat:

Ce masina sh imi recomandati pana in 3500 euro asa de inceput?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Un matiz.

| Sofer a răspuns:

Opel astra g

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Un logan dupa 2007, ca sa nu mai platesti alte taxe de inmatriculare

| dragosbogdan001 a răspuns:

I-ati si tu o Dacie si gata!

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Logan sau Opel Astra g. Sunt 2 masini decente, aproximativ la fel.
Loganul nu-ti va face probleme niciodata in oras (sare lejer toate bordurile, inclusiv alea foarte inalte) sau pe drumurile de tara iar Opelul astra g e ceva (nu cu mult) mai stabil pe sosea.
Motorizarile de top de la Logan sunt mai bune ca cele de la Opel si mai puternice. Nu stiu daca si mai fiabile. Astra g are o pozitie mai confortabila in scaunul de sofer.

| Florian20405 a răspuns:

Iti dau eu o skoda la banii astia.baga id david46_florin sa vorbim e in stare impecabila

| Cristina27061999 a răspuns:

Opel astra love struck

| ClausBBC a răspuns:

Mai buna masina ca si Golful 4 nu.ti trebuie. Ii usor de intretinut si arata si bine.

| TinKodeRomania a răspuns:

Poi...un logan, skoda, renault acum depinde sid e gustul tau si de pret