| Cosmin38384 a întrebat:

Ce mașină e perfectă pentru început până în 3000 euro?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Astra H, orice motor ti se pare potrivit (1.6 benz, 1.3/1.7/1.9 cdti).
O recomand pentru ca arata ok, are caroseria "tun", dotari decente, preturi ok si motoare mult mai rezistente decat la VAG, de exemplu.

| Frank51 a răspuns:

Golf 5 1.6.

| gabicoo a răspuns:

Faetonu'
winking

| zilog a răspuns:

Blonda cu părul lung pqnă la fund să nu aibă mai mult de 16 ani cu ochii verzi sau albastri de preferat sa fie fabricata in rusia sau in republica moldova

sau o LADA NIVA
sau o lada blindata direct din fabfica ca aia nu se mai strica niciodata indiferent de grobpi borte

| AlexElektro1987 a răspuns:

Un Audi A4, Seat Leon, Opel Astra, Ford Mondeo, Seria 3, Skoda Octavia, Renault Megane. Nu exista masina perfecta, e in functie de ce vrei tu de la ea, asta o face perfecta pentru tine.