| AndreiMadda a întrebat:

Ce masina imi recomandati, am momentan un Golf 4 1. 9TDI 101 cp variant din anul 2005, sunt foarte multumit de el dar as vrea un motor mai mare, un 3. 0TDI. Ce masina imi recomandati cu aceasta motorizare, fac in medie 6 000 km lunar, 1 drum de Italia-Romania dus-întors lunar+mici drumuri in Italia si Romania. In mare parte masina va merge pe autostrada. Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Mircea049202 a răspuns:

Salut! Ti'as recomanda un A6 3.0TDI Quttro 2009-2012. Mașina fiabila consum mic extra-urban, putere și aspect frumos! Noroc!

| AndreiMadda explică:

Am uitat sa specific, buget maxim 15.000€.