| IonutzBlackAndWhite a întrebat:

Ce masina mi-ati recomanda pana in pretul de 1.300 Euro? Sa fie in 4/5 usi si inmatriculata RO! Astept FOARTE MULTE RASPUNSURI! CEA MAI BUNA SI FRUMOASA MASINA PRIMESTE [FUNDA]!

9 răspunsuri:
| eaglewatch01 a răspuns:

Depinde si ce vrei de fapt.Cauta pe autovit.ro,mercador...si ai sa gasesti orice tip de masina vrei, pina in pretul asta.Acum am vazut si BMW si Audi, e drept dinainte de 2000. Sfatul meu e sa vizitezi siturile astea.Eu de acolo mi-am gasit masina.

| IonutzBlackAndWhite explică:

Mai astept raspunsuri si cu linkuri de pe sit`urile de vanzari auto!

| IonutzBlackAndWhite explică:

Solenza e ok.Mai astept Linkuri multe cu masini!

| IonutzBlackAndWhite explică:

Puteti trimite raspunsuri cu masini si pana in 1.500 Euro!

| IonutzBlackAndWhite explică:

Mai astept raspunsuri!

| IonutzBlackAndWhite explică:

Mai raspundeti va rog frumos!