| maryantheboss1 a întrebat:

Cumpar masina buna neavariata, inmatriculata sa nu fie dacie pana intr1500 de euro,,, rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Golf 3 in `98, 1.9 diesel daca esti interesat da-mi un mesaj privat!

| maryantheboss1 explică (pentru FurtunaDiesel):

Da sunt interesat dar nu stiu cum sa luam legatura da o adresa de mess sau nr de tel

5 răspunsuri:
| Stefanu a răspuns:

Cauta pe auto.ro sau pe bestauto.ro,aici vei gasi multe oferte bune,poti sa sortezi dupa pret,marca,varsta, caroserie, adica orice.
Crede-ma aceste 2site-uri sunt foarte bune, aici iti vei gasi masina ''perfecta''.

Sper ca te-am ajutat!
Stima!

| buburacer a răspuns:

Honda civic 1.4 din 94 neagra stare perfecta daca te intereseaza

| maryantheboss1 explică:

Dau funda! 1

| thedread a răspuns:

rolling on the floor
bafta prietene!