| anonim_4396 a întrebat:

Ce masina noua sub 10000 euro recomandati, fara rabla?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu ne-ai zis ce tip de caroserie caci conteaza de ex. e greu sa gasesti o masina cat de cat dotata si sedan sau hatch la banii astia dar poti gasi una ok clasa mini (de oras), asa ca conteaza si caroseria si combustibilul folosit ca si criterii.
desi eu cred ca pentru orice masina noua 10k euro sunt bani putini, ai nevoie dupa parerea mea de un 12-15k euro sa cumperi ceva decent. daca te multumesti si cu o masinuta cheala, cu motor mic si slabut in performanta sunt sigur ca vei gasi intr-un final si in acest buget.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Renault

suntserios
| suntserios a răspuns:

In afara de Logan si poate o Skoda Citygo

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Chestiile alea nu sunt masini...
In Logan nu ploua, porneste si da caldura. Rece nu prea cred, la sub 10.000... Daca astea 3 avantaje fata de bicicleta te multumesc, ia Logan. Pentru taxi si alte treburi prin oras cu sacul de graunte dupa tine, e foarte ok.