| lamasanustefan a întrebat:

Ce mașină recomandați unui începător? Dintre audi, vw, mercedes, skoda, bmw, ford, lancia, opel, peugeot.....ati prins ideea.
Până în 2000 euro si sa fie coupe.

11 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Opel

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Opel clar. Fugi de Ford cât vezi cu ochii, îs mașini proaste

| sierra1 a răspuns:

Am prins ideea dar aici vorbim de gusturi. Știi cum e: nu se discută. Ia ce-ți place mie mi-ar plăcea vw

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pentru un incepator nu ai nevoie de mercedes, merge si o dacie logan la mina a doua pana inveti sa conduci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce cauta audi, mercedes si bwm in lista cand tu ai buget de 2000 euro?

| Rmat a răspuns:

Opel

| Vasilicamosbatran a răspuns:

Lancia y 1.2(recomand din 1998). gasesti pe olx sau carZZ cu 300 euro. Sau mai erau 3 din 2001 cu 700 euro

| Mariaioana82819 a răspuns:

Opel boss, ce ai pățitlaughing))))

Răspuns utilizator avertizat
| lamasanustefan explică (pentru AlexDorinel):

Dc benzină, și nu diesel?

Răspuns utilizator avertizat