| rafaell a întrebat:

Ce masina sa imi cumpar dintre bmw sau audi? Spuneti masina si modelul (ex:bmw,x3, audi q7)

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia ti mama un r8

3 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

BMW este cu mult pe Audi de fapt Audi nici nu stiu ce cauta in competitie cu cei de la BMW.BMW are motoare propri si nu le imparte sau le cumpare. Daca ai Audi si cei de la VW, seat, skoda au acelasi motor ca tine(deci nu ai motor unicat). Marketing AUDI: "BAAAAAAAAAAAAAAA noi suntem mai buni ca totiiiiii mai buni decat BMW, mai buni decat Lexus, Ferrari, Mercedes etc."

Marketing BMW: Noi facem masini punct.Toate modelele de la Audi nu au nici o deosebire intre ele decat dimensiunile.Si sunt multe motive de ce BMW si nu Audi.

| BogdanCampion a răspuns:

Opinia mea: daca locuiesti la oras si parcurgi sub 50 km zilnic, ia-ti Audi A4. Daca nu ti-l permiti, ia Audi A3, care e ceva mai ieftin. Amandoua sunt masini fiabile si destul de luxoase. Daca parcursi distante mari sau daca faci regulat drumuri in strainatate, propun BMW seria5 sau seria 3. Amandoua sunt destul de scumpe, insa sunt rezistente la drumuri lungi si au sisteme de navigatie foarte bune. Daca locuiesti in zona rurala, sau daca strabati drumuri mai rele propun In primul rand Audi Q7. Daca nu ti-l permiti, ai putea aborda un Q5 sau daca nu un BMW X3 si el de asemenea foarte bun. Daca vrei o masina foarte luxoasa propun Audi A8 sau BMW Seria7. Intr-un final, daca vrei o masina de distractie cu care sa te arati la petreceri, un BMW M3 sau un BMW seria 6 ar fi perfecte. Have a nice day!

| SoRyN15 a răspuns:

Sall frate ia-ti un Audi A8 ca ala baga mult