| SamsungElectronics a întrebat:

Ce mașini credeți ca sunt mai bune, Toyota sau Ford?

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Depinde ce modele compari >
o Toyota Supra (preferabil modelul din 2021 dar nu neaparat)
cu un
Ford Mustang Shelby GT500
sau cu un Ford Mondeo.

Eu prefer Mustang-ul, dar gusturile nu se discuta, fiecare poate avea alte preferinte.

| VoidEternal a răspuns:

Dpdv fiabilitate, daca vorbim de masini din secolul asta, de departe Toyota.

| ReddY25 a răspuns:

Îmi plac ambele

| StoicAnalysis a răspuns:

Compara daca poti, care dintre cele daua marci au frecventat service-urile auto mai des, si ti-ai gasit raspunsul. Insa din ce stiu, la ford, modelele americane sunt mai fiabile decat cele europene.

| blackann a răspuns:

Audi