| Darabana_Alexandru_Mihai_2000 a întrebat:

Care masini sunt mai bune, Ford Ranger, Toyota Hilux sau Mitshubshi L200? Consum, defectiuni tehnice, intretinere. Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hilux detine zeci de recorduri de fiabilitate si rezistenta

1 răspuns:
| wildthing a răspuns:

Specificatiile cred ca le poti gasi pe Google. Dincole de datele tehnice insa, eu as prefera o masina japoneza, pentru ca sunt mai fiabile, iar dintre Toyota si Mitsubishi chiar nu stiu ce sa aleg...probabil ca Hilux, pentru ca sunt subiectiv de cand am vazut-o la Top Gear, condusa pana la Polul Nord.