| gurita9444 a întrebat:

Ce mi se intampla la golf 3 1.6 benzina ca nu imi merge semnalizarea nici avaria. Cand pornrsc ori avaria ori semnalizarea pe orice parte nu imi merge numa imi suna releul de semnalizare foarte repede. oare ce so fi intamplat?

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ai releul ala defect, schimbal.Releul vezi ca ala este ala ce spui tu ca se aude repede e cu tot cu butonu ala la bord. Daca n-ar fi mers doar pe o parte poate era un bec ceva, dar daca nu merge pe nicaeri ala e de vina.Deci cam asta s-a intamplat s-a dus releul, se mai intimpla.Vezi cum il scoti, cauta pe Youtube un video in engleza siti arata aia la masina ta pune modelu anul si vezi cum se scoate, asta a nu rupi ceva pe acolo, plastice sau unde e ste el prins.

| Ironwin a răspuns:

De obicei ai un bec ars, cauta vezi care este.