| Dragos1477 a întrebat:

Ce parere aveti de aceste specificatii sau de aceasta masina?
BMW 320 Diesel
2.200 lei · 307240
BMW e46 320 d? ️
INMATRICULAT✅
An 2000
Motor 2Ldiesel✅
Euro 3
260000 km
❄climatronic❄
Geamuri electice
Folie omologata Llumar
Oglinzi electrice antireflect și incalzite
Cotiera
Abs
ESP
Computer bord
Servodirectie
Volan piele reglabil
Scaune reglabile 3 pozitii
Airbag-uri
2 chei tip diamant
Inchidere centralizata din cheie
Deschidere porbagaj din cheie
Inchidere&deschidere geamuri din cheie
Ragio/ cd/ mp3/ stic /bluetooth.
Jante aliaj originale BMW +Anvelope iarna noi
Proiectoare ceața
Angel eyes
Senzori parcare
Senzori ploaie
Senzor lumina
Preț 2200 euro

8 răspunsuri:
| Eisenheim a răspuns:

Instant iese in evidență euro 3, an 2000, și 2L diesel happy tradus pe românește taxe, statul asigurările și magazinele de piese te vor iubi daca ai o astfel de mașină happy iar tu vei mânca pâine goală

| Dragos1477 explică (pentru Eisenheim):

Ce inseamna euro 3 si 2L diesel?

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai vrea o masina premium asa veche?

| Dragos1477 explică (pentru suntserios):

Din cauza bugetului relativ redus.Totusi,imi poti da o parere in legatura cu pretul(2000 euro)?

| Panamax a răspuns:

Tradus inseamna BMW de 21 de ani, tiganit, km dati inapoi, motorul cu probleme, 5kg de rugina, nici la rabla nu o primeste.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Dragos1477):

E mult 2000 pentru asa ceva laughing

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Dragos1477):

Pai eu stii ca atunci cand ai un buget redus nu cumperi o masina care sa necesite bani multi dupa

| Eisenheim a răspuns (pentru Dragos1477):

Euro 3 e norma de poluare, având în vedere că deja exista euro 6, e destul de inferioară norma Euro 3 asta adăugat la un motor 2L diesel care probabil înseamnă că e pe motorina și are cilindree de 2000 cm cubi, înseamnă niste taxe mari, mai ales daca ai o vârstă de 20 și ceva de ani happy practic e posibil ca taxele anuale vor depăși prețul mașinii happy