| Danel344 a întrebat:

Părere la aceasta mașina consum fiabilitate etc
Renault Talisman 4CONTROL Model Talisman Initiale Paris An fabricatie 20.12. 2017 pe carte Euro 6 Motorizare 1.6 Diesel 160CP Cutie automata EDC Raport carvertical cu km reali si fara daune! Optiuni: • Trapa panoramica • Head Up Display • Distronic Plus • Lane Assist • Front Assist • Side Assist • Camere marsarier • Pre Safe Assist • 4CONTROL vireaza roti punte spate • Suspensie adaptiva cu 5 moduri ( Comfort / Sport / Eco / Neutral / Perso ) • Sistem Navigatie Professional 3D + Harta Romaniei • Interior Piele Culoare Deosebita + bord + panouri • Interior piele Exclusive + Pachet Extins ( Bord Imbracat In Piele+ Panouri Usi Piele • Tetiere de lux EASY ADJUST pentru locurile din fata • Scaune Comfort dinamice • Masaj Scaune • Incalzire Scaune • Ventilatie in scaune • Full electric + memorii scaune • Clima 4 zone • Faruri FULL LED PURE VISION • Stopuri cu Tehnologie Led • Sistem Multimedia (Aux / USB / Bluetooth) • Linie audio de inalta calitate BOSE • DTR+ (sistem de pastrare automata a benzii si franare automata la viteza • Parking Assist • Driving Assistant • Collision Assist • Pachet integrare smartphone • PARKTRONIC / PARK ASSIST • PRE-SAFE Brake ( Franeaza Automat ) • Indicator recunoastere de semne de circulatie • ABS+ AFU • DSC + Sistem monitorizare presiune pneuri • Volan reglabil electric multifunctional • Airbag-uri fata (sofer + pasager), laterale fata si cortina fata /spate • Torpedoul refrigerat • Keyless Go • Keyless Entry • Senzori de parcare fata/spate • Aprindere automata faruri de intalnire • Auto Hold • Portbagaj Deschidere cu senzor pentru picior • Senzori ploaie • Senzori lumini • Geamuri laminate cu izolare acustica si reflectarea razelor IR • MAGIC VISION CONTROL • Chrome Paket • Geamuri electrice • Oglinzi reglabile, incalzite + heliomate si rabatabile electric • Mod Eco (Start / Stop) • Conexiune Bluetooth (car-kit) • Oglinda retrovizoare interioara electrocroma • Cotiera centrala fata culisanta, reglabila si cu spatiu depozitare • Pilot automat • Tempomat • Follow me home • Comming Home • Leaving Home • Lumini ambientale Interior • Lumini ambientale Exterior • Computer de bord multifunctional

1 răspuns:
| sexiviorel1234 a răspuns:

Am auzit ca daca ai masina acel modelu iti va muri vaca in casa