| dygas a întrebat:

Ce parere aveti de bateriile auto zaap? sau ce firma recomandati?

4 răspunsuri:
| ADITZA0708 a răspuns:

Cele mai bune baterie auto sunt cele BOSCH.Am pe un Logan 2006 de 3 ani, si inca porneste la sfert.Anul trecut cand era frigul ala pornea la sfert la -10/15 *C.

| MrBlueeyes a răspuns:

Nu am auzit de auto zaap. The best? Varta, Rombat, Energizer, Bosch. Cam astea sunt cele mei bune, restul...e cancanhappy

| 4LifeShot a răspuns:

Eu as incerca Duracel. Auto Zaap sunt bune dar eu zic ca mai bune ar fi Duracel.