| Gaby212 a întrebat:

Ce parere aveti de Peugeot 5008 din 2018? Merita banii?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Arata interesant masina. Daca merita sa nu... e masina noua, mereu merita o masina noua. Vezi insa si concurenta daca iti ofera ce ai tu nevoie,

| Gaby212 explică (pentru suntserios):

Pai eu am nevoie de spatiu...mult spatiu! Si cai putere, ca sa ma descurc in depasiri.
Masina asta are 7 locuri, portbagaj de 700 litri si 140 cai putere.
Plec prin concedii cu familia si stam sa sardelele...Sa nu mai spun ca, in cazul in care mai vin 2 prieteni, s-a dus naibii vacanta laughing

30 000 de euro sunt bani multi, imi cam depaseste bugetul(25 000 de euro) dar mai strang ceva bani si o iau.

| Începătorul988 a răspuns:

De ce Peugeot? Mergi pe altceva... Fereste-te de masinile din Franta.