| Alexander21 a întrebat:

Ce parere aveti de scumpirea carburantilor, si unde este interesul? Dece acceptam toate acestea?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Scumpirea carburantilor dupa parerea mea aduce multi bani statului datorita accizei, in consecinta ar trebui la aceasta intrebare sa raspunda cei ce guverneaza tara si maresc taxele si impozitele.Eu sunt un om de rand si cum toata lumea nu zice nimic si plateste sa-si faca treaba cu masina la fel fac si eu.O modalitate sa alimentezi la un pret mai mic nu cred ca este, singurul lucru care trebuie facut mai ales ca suntem in sezonul rece este sa circulam cu mijloacele de transport in comun
.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Hoti, si saracie provocata romaniilor, Modalitatea ar fi sa lucrezi ca sofer pe trailer si sa furi motorina, se fac smecherii acolo. In plus si salariul e foarte bun nici nu e necesar sa furi la cati bani castigi acolo.

| Robert a răspuns:

Doar de la vecini poti cumpara mai ieftin.Dar se merita pentru zeci de litri.