| chocolate27 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta masina? http://www.auto.ro/renault-megane/1106986.html# Are vreo cineva de pe aici? Sa imi dea si mie mai multe detalii despre ea.Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

E foarte scumpa la pretul acela, pretul de intretinere este mare, consumul pentru forta aceea este mediu, nu pot sa spun ca este un consum mic raportat la forta, piesele rezista relativ putin pentru pretul lor, sunt foarte scumpe. Alte probleme nu exista. Eu nu as lua un Renault, sau alta masina franceza, dar este alegerea ta!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie nu imi place deloc masina (doar geamurile care le are pe acoperis), e neagra si mai ales o lasa murdara in loc sa o spele si sa-i faca poze cand e curata.

| RMihai a răspuns:

Nu imi pot da seama in ce stare se afla masina, la km aia daca a fost intretinuta, consumabile schimbate ca la carte, inseamnca ca se afla intr-o stare normala buna, ca marca este f. buna raportat calitate pret dotari putere fiabilitate, 4300/4200E nu este mult pentru.ea, gandeste-te ca o masina din 2000/2001 este 2000/2500 de E,modelul bicorp este bun pentru. calatorii cat si pentru oras, avand in vedere dimensiunea redusa si porbagaj cu haion, exemplarul din imagini este si varfu de lance 1. 9dci puternic zic eu si un consum nu f.mare,toate dotarile de siguranta si confort necesare, deci este o buna obtinue, NU mai asculta de toti ca vai renault masina proasta...

| bigalow a răspuns:

In primul rand e hatchback si are o gramada de km si pretul este exagerat nu te uita ca e climatronic are piele si trapa in banii astea un 320d e mult mi bun si are piesele mai ieftine

| FlorinDiablo a răspuns:

Ce e drept cere cam mult pe ea, eu am avut un renaul laguna masina mergea bine am facut 2 accidente cu ea am mai cumparato odata, adica piesele sunt scumpe rau.