| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveți despre aceasta trotineta :https://www.emag.ro/......DX1L86MBM/
Am bugetul de 3500 RON și as dori o trotineta care sa aibă scaun,dacă îmi puteți recomanda una și o părere despre aceasta trotineta, Multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Buget ai, dar ai si permis categ AM avand in vedere ca trece de 25km /h?

| Spritbere11 a răspuns (pentru suntserios):

Trotineta poate fi limitată la 25km/h și dacă chiar te interesează nu o cumpăr pentru mine, acest răspuns nu are legătura cu întrebarea mea, foarte inteligent, ms!

| suntserios a răspuns (pentru Spritbere11):

Ai cerut o părere, ți am dat-o. Și sigur nu o limitezi tu

| Spritbere11 a răspuns (pentru suntserios):

Ai fi putut sa îmi recomanzi o trotineta 25km/h, dar romanul trebuie sa facă mereu pe deșteptul…