| dinudinudinu a întrebat:

Ce parere aveti despre BMW 316 sau 318 coupe ( E36)? Vreau pareri despre fiabilitate piese de schimb consum si performante! Avantajele si dezavantajele masinii! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| rafa1987 a răspuns:

In oras intre 9-11 consum normal daca nu o calci, si afara 6-8l happy nu consuma mult nu te speria acuma depinde ca si or ce masina o calci consumawinking

3 răspunsuri:
| rafa1987 a răspuns:

316 e buna cel mai mic motor la BMW nu consuma atata, si fuge destul de bine am condus un BMW 316 E36 si e convenabil si la pret nu sunt asa scumpe si piese de schimb gasesti cate vrei pe net happy stai linistit ca daca ai schimbi ulei la timp, filtre..bagi benzina buna duce mult nu se strica cu una cu doua happy

| dinudinudinu explică (pentru rafa1987):

Intr-adevar oricum ori ce model / marca ar fi cand v'oi ajunge cu ea acasa v'oi schimba absolut toate consumabilele la motor ulei filtre ca sa stiu eu ce are masina! As dori o aproximatie la consum... oras-extern

| rafa1987 a răspuns (pentru dinudinudinu):

In oras intre 9-11 consum normal daca nu o calci, si afara 6-8l happy nu consuma mult nu te speria acuma depinde ca si or ce masina o calci consumawinking

| AlinIntreaba2Raspund a răspuns:

Am introdus datele cerute de tine pe un site si a iesit urmatoarea comparatie: http://www.zeperfs.com/en/duel4536-1804.htm Asta asa, ca sa-ti faci o idee de performante. Cat despre celelalte costuri, cu piesele - cauti pe google "piese bmw pret", cu RCA intri aici: http://www.romasig.ro/ gasesti un calculator gratuit. Tot de la Romasig am luat si RCA-ul, mi l-a livrat gratuit. E un broker vechi, de incredere