| znstr a întrebat:

Ce parere aveti despre Ford KA?

Răspuns Câştigător
| Stefanu a răspuns:

Pararea mea este ca e o masina simpatica, cu consum si taxe mici, usor de intretinut-ideal pentru oras/tineri/elevi dar nu pentru o familie.

funda?

36 răspunsuri:
| Razvanel93 a răspuns (pentru znstr):

No bine...Mult succes!

| znstr explică (pentru Razvanel93):

Merci! happy

| Razvanel93 a răspuns (pentru znstr):

Cu mare placere, znstr! tongue

| DoctorStieTot a răspuns:

Eu am un ford Ca.
1. E mica si o parchezi ft usor
2. consum ft mic- 5-6 in oras (in Buc)
3. piese ieftine
4.are doar PATRU locuri sad
ce te mai intereseaza?

| znstr explică (pentru DoctorStieTot):

Iti multumesc de informatii, anul asta vreau sa iau permisul si ma gandeam ca modelul asta de Ford m-ar aranja bine pentru o incepatoare big grin

| IvascuCostel a răspuns:

Ford Ca 2012, o mașină cu consum mic, preț mic întreținere, stabilitate bună, bună pentru deplasări scurte și lungi, etc?