| WWESuperFan a întrebat:

Ce parere aveti de masinile de la ford?

Răspuns Câştigător
| persseuss a răspuns:

Sunt masini bune.la ce te referi mai anume? cost? aspect? design?

http://www.google.ro/......http?/url

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O parere buna.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Masini bune.
Foarte stabile, caroseriile sunt 'legate', nu ai probleme de confort in ele. Motoarele sunt si ele reusite, consum mic, putere mare, si sunt si rezistente.
Ce imi mai place la ele este ca au dezaburirea parbrizului electrica, nu astepti sa se incalzeasca motorul ca sa vezi pe unde mergi, iarna, se incalzeste electric ca si luneta (dar nu are dungi pe el).
Un dezavantaj ar fi ca ruginesc, cel putin modelele mai vechi, pana in 2004.

| Mayar a răspuns:

Am auzit ca sunt faine, mai ales cand te dai peste cap cu masina - nu mori din cauza impactului, ci pentru ca se strange caroseria si te omoara. Dar poate sunt zvonuri rele big grin

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Sunt masini ok. Nici foarte bune dar nici proaste. Nu se ridica la nivelul de Mercedes, BMW, Audi sau Honda, Mazda Toyota dar sunt peste Renaulturi, Peugeoturi, Citroen, Fiaturi, Opeluri sau Chevrolet.

| al3xander a răspuns:

Eu am ford focus estate tdci 1, 6 si sunt foarte multumit de el si la consum. nu pot sa zic ca are dezavantaje, nu am avut probleme pana acum si are 70000 km in bord.

| xBlackB0y a răspuns:

Eu am o parere forte buna. Sunt dotate, confortabile si pe gustul meu. Au cosum mic, foarte multi km si aspectul e de nota 10.

| Axin_Luci_1984 a răspuns:

Mie mi se par k, sunt confortable, luxoase si au forme misto