| karrinna a întrebat:

Ce parere aveti despre LOGAN?

Răspuns Câştigător
| kta_6466 a răspuns:

La Logan ai multe puncte moarte, adica vrei sa iesi din parcare sa dai cu spatele, abia poti sa te asiguri! Tata are logan nu imi place deloc sa il conduc, motrul de 1. 4 benzina trage ca o carutza! Eu am un polo de 1. 3 consum mic, merge bine, e masina micuta poti sa o parchezi oriunde! Bafta orice ai alege

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

O masina cu raport foarte bun pret/calitate, datorat bineinteles pretului mic, nu calitatii deosebite. Alegerea ideala pentru cine isi doreste o masina de familie noua, la bani putini.

| mgtow a răspuns:

Loganu brec e cel mai fain restul sunt naspa

| vigome a răspuns:

Buna, ca pret pentru o masina noua, dar ai si variante de masini de mina a doua, care pot depasi cu brio loganu la multe capitole. Dar daca vrei neaparat una noua e Ok. Eu unul as prefera cu totul alte masini, chiar mai vechi dar net superioare.

Răspuns utilizator avertizat
| Tom a răspuns:

thinking Pai destul de bun in legatura cu balanta pret-calitate.Motoarele sunt destul de bune pe ele insa caroseria este cam slaba.

| TheClassicGuitar a răspuns:

NASSPA! E ca un fel de DACIE din 2010 mama are Ford KA si tata logan si e naspa mai bine du-te la bulgari si ia-ti una si ieftina si mai smechera ca loganu. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca astia nu fac si ei ca o tabla de BMW sau Audi.