| AndyPeScurt a întrebat:

nu stiu ce masina sa aleg dintre:
http://www.autovit.ro/volkswagen-passat-cc-C35401336.htm l
Sau
http://www.autovit.ro/audi-a5-C35304286.html
Si dece?
Eu as opta mai mult spre CC dar nu sunt foarte sigur.

Răspuns Câştigător
| Jake a răspuns:

Clar CC este mai buna, audi A5 se strica repede, audi in general de fapt, as alege CC pentru consum, forta si duritatea motorului, sunt rezistente si elegante.

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru Jake):

Tu iti bati joc de om? Habar nu ai nimic despre masini si debitezi niste prostii pe care unii le iau de bune.Acel CC si cu acel A5 sunt in proportie de 75% identice sau foarte asemanatoare.Cum poate fi una caruta si alta bolid? A5 se strica repede? Unde, in GTA? Chiar a fost una din masinile bune dar ce sa stii tu.Audi in general se strica repede? Din contra, problemele VW sunt reparate/inlaturate pe Audi.Pacat ca ti-a dat funda omul, acum va crede ineptiile tale.Ti-a mai si multumit

2 răspunsuri:
| AndyPeScurt explică:

Multumesc Jake luni ma duc sa cumpar CCul.