| efimash a întrebat:

Ce parere aveti despre mazda 626 anul 1995, 1.8 benzina?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prea veche si prea scumpa pentru a o repara si intretine. Nu merita!

| alecsutz32 a răspuns:

Salut. Parerea mea este ca trebuie sa fi fan mazda 626 ca sa ti-o cumperi si to todata sa o intretii. Nu te astepta sa iti consume ca o masina de dupa 2010 cu acelasi motor de 1.8. E veche si motoarele vechi consuma in comparativ cu cele noi. Daca iti place sa o calci toate consuma dar daca vrei sa scoti un consum economic cu siguranta vei scoate unul mai bun cu un model mai recent de benzina. Nu te sfatuiesc sa o cumperi. Doar daca esti fan nebun Mazda si iti permiti. Aceeasi prostie am facut si eu si am probleme si la consum si la ulei. masina din 99 vw. Ai mult mai multe optiuni crede-ma. bafta!