| efimash a întrebat:

Ce parere aveti despre mazda 626 anul 1995?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-o la casare ca-i mult prea veche si prea scump sa o repari si intretii.

| m1dn1gh7 a răspuns:

La partea de design, seamana cu un Ford Mondeo. thinking E o masina veche, insa nu de mult am avut placerea sa vad un Oltcit, impecabil. Daca iti place si crezi ca isi merita banii..parerile sunt de prisos. De curiozitate, vrei sa cumperi una? Cat vrei sa dai pe ea?

| efimash explică (pentru m1dn1gh7):

Da vreau sa cumpar, 1 500 euro

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru efimash):

Uite, de-as fi in locul tau as alege o masina din Germania spre exemplu, de 1500 imi cumpar o masinuta mult mai decenta decat Mazda din 1995. Poate un 2003-2004, poate un Ford / Renault, orice, mai bun.

| Mariusflorin2341 a răspuns:

Frate o singura părere buna pentru anul ei
As fi fost fericit daca as fi avut-o in 1995
Sper ca te-am ajutat