| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre noul Volkswagen Passat?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E bun.

| kurinkita a răspuns:

La fel ca modele anterioare - banal.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Plictisitor ca restul modelelor din grupul vag

| relian a răspuns:

Nou care 2016 sau 2017? Am mers cu unu dar pe benzina 1.8 turbo 170 CP merge struna, foarte silentios, destule optiuni, adica arata bine si consuma destul de bine cred ca 6-7%.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Sec. Nu au mai venit cu nimic nou de la B5, aceeasi linii si aceeasi idee. I-au pus niste leduri care sa ia ochii si au impresia ca au rezolvat problema...

| StefanCosmin a răspuns:

Mie totusi mi se pare aiurea ce au facut. Nu au pastrat absolut nimic din b5, care dupa parerea mea a fost cel mai frumos model de la VW in acea perioada. Singurul care e foarte frumos este Passat ul SEL (modelul american) din 2013.

| Black38 a răspuns:

N-au schimbat aproape nimic față de generația b7.Singurul lucru care îmi place la el e motorul acela biturbo de 240 cp dar să vedem cât de fiabil va fi în timp