| Negreanu_Stefan_1997 a întrebat:

Ce parere aveti despre Volkswagen Passat b7 breack BlueMotion din 2011-2012?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vw e vw la urma urmei. O masina buna, destul de economica si fiabila. Conteaza cum a fost intretinuta masina in cei 3 ani ai ei.

4 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Deci tu ai pus intrebarea sa te lauzi daca e sa te lauzi ***, daca vrei sa o cumperi bafta!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La ce am vazut la Passat b6, as prefera un Mercedes din 2001.

| Negreanu_Stefan_1997 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Bai da eu nu zic de b6 zic de b7 si nici nu ma intereseaza ce ai prefera tu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Negreanu_Stefan_1997):

Si b7 e urmasul lui b6. Daca primul e praf, al 2-lea n-are cum sa fie excelent, atat timp cat diferentele nu-s enorme, iar motorizarile si mai proaste.
Daca nu te intereseaza ce prefer eu, atunci de ce ai pus intrebarea?
Ia-ti masina, si s-o porti sanatos... La service laughing