| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre un Matiz ca prima masina pentru incepatori?

10 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Ideal ar fi sa sofezi la inceput pe o Dacie dar cine te mai baga in seama daca ai o asmenea masina? Raman la varianta Matiz care este o masina usor de intretinut, perfecta pentru incepatori.

daniela
| daniela a răspuns:

Foarte buna... mica si usor de condus

| Slowmotioon a răspuns:

Ei din punctul meu de vedere, e chiar super MATIZ. e mult mai pun ca o dacie, si plus de asta mica si frumoasa,, tot o data te integrezi in treficc ft repede.eu zic ca e ft buna...important sa iti placa.[succes}

| me_9877 a răspuns:

Excelenta sa te inveti sa conduci dar dupa ce ai invatat schimb-o!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am facut scoala pe matiz e f usoara te bagi imediat in trafic...ieftina si f buna pt incepatori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Este chiar foarte indicată. Micuţă, economică şi mai prinde şi viteză.
Îţi găseşti repede loc de parcare cu o astfel de maşinuţă şi te strecori foarte uşor în intersecţii.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as zice ca e mai bun smartul la incepatori

| waXonwaXoff a răspuns:

Eu as zice ca e mai bun smartul la incepatori

| Mixed a răspuns:

E perfecta .....pt ca se conduce ft usor

| stef3530 a răspuns:

E foarte buna depinde si de dotari dar pentru un incepator e super