| Diablo666 a întrebat:

Ce parere aveti despre un Saab 9-3 ca si prima masina? Ceva de genul:
http://www.autovit.ro/saab-9-3-C31841372.html

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Mi se pare ok dar foarte multi km straight face

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu se merita, pentru prima masina ia un logan nou aproape la aceeasi bani

| SBra a răspuns:

Buna masina, consum relativ mic,arata bine si nu se strica ca dacia big grin rezistenta, motorizarea la fel buna, adica depinde(trebuie sa te inf mai bine)partea proasta este ca saab nu se mai produce si vei avea probleme cand se va strica cv, este o firma care mai produce detalii dar presupun ca o sa fie scumpe, sper sa-ti fie de ajutor.

| SBra a răspuns:

Mai bine o masina german din '90 decat un logan nou