| Superior a întrebat:

Ce parere aveti despre Volkswagen EOS?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Urata. Pentru grase.
Peugeot-urile si Renault-urile cabrio sunt frumusele.

| Superior explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Despre Volvo C70 sau Opel Astra Cabrio ce zici?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Superior):

Alea da, arata bine.
Volvo C70 are si pret maricel, fiind masina premium.
Astra g cabrio e o varianta mai low-cost, dar misto, fiind model Bertone, mult mai elegant decat versiunile standard.

| Începătorul988 a răspuns:

Cea mai urata masina

| Superior explică (pentru Începătorul988):

Gusturile nu se discuta,nu-s fan de hatcback-uri precum VW Polo,desi imi place fata,insa aceasta masina are fata de VW Polo si caroserie Cabrio,dar poate fi confundata usor cu un Sedan sau Coupe, caroserii care le indragesc. Ca motorizoare pare foarte economica, probabil asemenea fratelui sau, VW Polo, dar ofera o putere ceva mai mare de 122 cai putere. (140 in unele cazuri).

| Începătorul988 a răspuns (pentru Superior):

La banii aia ma uit deja la un a4 cabrio, sau chiar la un passat generatie mai noua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E urâtă.