| yonutz888 a întrebat:

Ce parere aveti Despre Volkswagen Golf 5? Vreau sa imi achizitionez una de prin 2005-2006. Vreau sa stiu daca e o alegere buna sau nu.

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O parodie. Mai pocnitoare decat Golf 4. ALH nu gasesti, pomp-dusele sunt scumpe la intretinere, 1.4 16V a ramas la fel de ne-fiabil. 1.6 si 1.8 probabil sunt bune... Dar cui ii pasa? 2.0 TDI e dezastru.
Caroseria prost conceputa, nu are stabilitate, e inghesuita.
Astra H, Kia C'eed, Renault Megane sau Ford Focus 2 sunt niste masini premium, pe langa Golf.

| gabrrieel a răspuns:

Eu zic ca ar fi o alegere foarte buna. happy Eu am golf 4. si sunt multumit de ea. Golf 5 cred ca este si mai buna. Bafta cu alegerea!