| Ciocoflender a întrebat:

Ce parere aveti de volkswagen golf 5? si vi se pare mai ok golf 6?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Sigur ca volkswagen golf 6 este mai tare decat golf 5. Golf 6 este un automobil mai recent pe piata, are anumite imbunatatiri la caruserie si interiorul e super. Daca ai bani poti sa-l cumperi ca merita. În general masinile Volkswagen imi plac au o fiabilitate mare si raspund foarte bine la toate comenzile.

| maryy a răspuns:

Pai merge super bine Golf 5. E buna cam din toata punctele de vedere. E o masina spatioasa, moderna, care nu consuma mult si puternica.In legatura cu Golf 6 e si normal sa fie putin mai bun ca Golf 5. E doar o imbunatatire a Golfului 5. E ceva mai modern si sunt super ok ambele.

| xXBernaXx a răspuns:

Mi se pare mai ok Golf 6big grin.

| kidboo a răspuns:

Inca nu am avut ocazia sa ma urc in golf 6 dar pot sa spun despre 5 ca e o masina super...eu unul nu i'am gasit defect:-)despre 6 din ce am auzit consuma mai putin si e ceva mai puternic.se vede si la interior ca e mai bine finisat dar imi pare copiat de la vw eos interiorul.ma rog numai conteaza

| stefan994 a răspuns:

Golf 5 este o masina foarte buna ea fiind economica, puternica(depinde de mortorizare) si destul de spatioasa...cat despre golf 6 ce sa zic, dupa parerea mea e un pic mai bun decat 5winking