| Negreanu_Stefan_1997 a întrebat:

Ce parere aveti despre Volkswagen Passat b7 breack BlueMotion din 2011-2012 stie careva?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Http://vwforum.ro/topic/83573-probleme-intalnite-passat-b7/
http://vwforum.ro/topic/80868-achizitionare-passat-b7/
Pe TPU gasesti mai mult pustani care spun ca "arata misto si ar merge niste jante, niste spoilere", pe mine care sunt satul pana peste cap de gunoaiele VAG, si pe altii care probabil n-au avut treaba cu modelul cautat de tine.
De aia exista forumuri pe marci.

| GH_Luigy_1996 a răspuns:

Tatal meu a avut un b6 highline 2. 0tdi din 2006 pana in 2011 si masina avea la bord peste 300.000 km si nu a avut nici o problema cu ea, in 2012 si.a luat un b7 2.0 tdi si o are pana in prezent cu 180.000 km... si nu are nimic. nu a avut nici.o problema cu ea, daca vrei masina de familie, buna, silentioasa, costuri mici de intretinere, e perfecta, doar sa nu o iei din tara doar daca cunosti persoana, la noi nu prea sunt cu km adevarati happy