| Cr7adi a întrebat:

Ce parere sau opinie aveti de Audi Q7?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Rca mare
impozit mare
consum enorm
piese foarte scumpe
prea mare pentru o masina de oras

| RB26DETT a răspuns (pentru suntserios):

laughing) oriunde iti vad raspunsurile esti contra mereu laughing, referitor la intrebare, cum a spus si @suntserios nu e o masina pentru orice buzunar, daca ai reusit sa strangi banii astia si stii ca in viitor nu vei putea intretine o masina si iti cumperi Q7 atunci o vei tine in garaj/parcare/curte doar de muzeu, sa o vada vecinii.

| suntserios a răspuns (pentru RB26DETT):

Omu a cerut parere, asta e parerea mea ce sa fac...

| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Un automobil bun!
Nu imi place in mod constant dar e frumosă.

O seară faină!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E scump, costa mult piesele, e frumos, daca-ti cumperi si n-ai bani sa-l intretii e ilogic