| Brasoveanu_5018 a întrebat:

Ce preferati?

Audi vs BMW vs Mercedes

Răspuns Câştigător
| Y3aaHH a răspuns:

BMW, dupa aia Mercedes si Audi.

16 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Eu unu prefer BMW pentru forta si sportivitate si pentru confort si lux dar si motoare fiabile si puternice Mercedes. Audi este un fel de copil handicapat. Masini scumpe de figuri dar nu bune!

| mgtow a răspuns:

BMW la putere. In ce zona a orasului stai?

| emoboy a răspuns:

BMW-Sportivitate
Mercedes-Lux
Audi-are putin din fiecare(Audi imi suna cea mai buna combinatie)si poti sa il alegi fara sa spuna lumea ca esti cocalar sau rrom!

| heddy10 a răspuns:

Audi

| Skypp3R a răspuns:

Eu prefer sa le aleg pe toate 3... Mercedes este masina de lux, limuzina, teren etc. BMW este masina sport, limuzina, etc si Audi pare mai mult a masina de familiebig grin

| BigV a răspuns:

Mercedes S class si Gl class!

| BughY a răspuns:

Mercedes-Benz

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Mercedes b-)

Sper ca te-am ajutat happy

| DenisIonut01 a răspuns:

Eu prefer BMW

| Laminin a răspuns:

Hey! Audi, clar. Sa fie si A5 si e perfect. happy

| CeQe a răspuns:

Un Subaru Impreza Wrx STI face toate marcile pe care le-ai spus tu.winking

| AnonymuxX a răspuns:

Hmmmm. Cred ca sunt singurul care prefera un Audiwinking

| ionutzuu194 a răspuns:

Audibig grin

| adyeu100 a răspuns:

De preferat un mercedes. Un slr mclaren. Eu sunt din ialomita si am vazut unul. Pana acum erau tiganii smecheri cu bmw-urile lor dar cand a venit asta cu mertanu i-a lasat p toti cu gura cascata. si nu este rrom este roman.

| LoveGoldie a răspuns:

Mie cel mai mult imi place BMW dar as alege Audi pentru. ca foarte multi rromi au Mercedes si BMW.

| madamadalinussa a răspuns:

Toate 3