| VenomMist a întrebat:

Ce sa aleg dintre un Vw Passat din 2012 2.0 TDI si un Audi A4 din 2010 2.0 TDI?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Audi de obicei e mai bun.
Desi imparte motorizarile si o parte din platforme cu Volkswagen (Seat si Skoda), Volkswagen au electrica muci/varza/praf/pipi, iar Audi sunt si ceva mai bine finisate, si mai ales antifonate/legate, ca ei incearca sa le faca premium...

6 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Audi A4.

| MariusF23 a răspuns:

E practic aceeasi masina. Aleg Audi A4.

| Florian20405 a răspuns:

Avand in vedere ca impart aceeasi platforma,motor, aproximativ si cam acelasi interior masinile sunt aproximativ egale, exceptand preturile, dar nici ele nu difera foarte mult.
Ca si aspect bineintele A4, dar ca si masina personala aleg Passat-ul deoarece are un an mai nou de fabricatie.
Bafta! VAG RUN! big grin

| Razwy123 a răspuns:

Audiwinking

| Arezki a răspuns:

Audi A4.

| vlada1223 a răspuns:

Audi e mai fain si mai tare