| JustMeCata a întrebat:

Audi A4 sau Passat CC an 2010 ambele? De ce?

Răspuns Câştigător
| ȘefuLaValută a răspuns:

As alege un CC, arata mai bine, e mai tineresc( din ce vad esti tanar), nu e la fel de pretentios, consuma mai putin(depinde de motor), intretinere mai ieftina!

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Alta comparatie idioata.
A4 e echivalentul Passatului simplu. Passat CC e superior ambelor.
Ambele sunt facute de Volkswagen.
Ma sperie cand vad cu cata incredere vorbesc prostii pustanii de aici, ca A4 consuma mai mult sau mai putin decat Passat, cand AMBELE AU 80% ACEEASI MECANICA, INCLUSIV ACELEASI MOTOARE.
Iar dupa gusturile mele, decat sa te joci de-a masina premium cu ceva de la VAG, mai bine iti cumperi o versiune mai ieftina de E-klasse de la Mercedes, care e superioara oricarei conserve, fie ca e hAudi sau Volksvagin.

| Celcareajuta a răspuns:

Audi A4 pentru ca arata mai bine, in opinia mea. Imi place mult lipsa ramelor la geamuri de la passat CC happy

| BigG a răspuns:

Audi A4 pentru ca are 5 locuri.

| JustMeCata explică (pentru BigG):

Sunt si Passat-uri CC cu 5 locuri