| Andy0202 a întrebat:

Ce scoala de soferi recomandati, eu ma gândeam la Scoala Teo din Băneasa. Ce părere aveți?

3 răspunsuri:
| InvatamProgramare a răspuns:

Mai importanta decat scoala e Instructorul cu care vei face sedintele. Daca nu te intelegi cu el degeaba sau daca nu intelegi cum explica, e mai greu.

| GabiNoS a răspuns:

Evita scolile mari gen NELIT, TEO, etc. Patronii de acolo sunt mana in mana cu politistii examinatori si te pica intentionat ca sa dai bani din nou pe examinari si ore suplimentare.

| GrozzyGroaza a răspuns:

Da e buna