| Gongatecrowh a întrebat:

Ce părere aveți de Mall Băneasa?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

E bun la casa (mă rog...proximitatea casei) omului

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Arata bine pe dinafara si pe dinauntru.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca e absolut irelevanta parerea mea. sunt de toate pentru toti acolo.

| Werrich a răspuns:

E frumos, am fost de multe ori, are multe restaurante cu mancare buna si multe magazine si Cinematograf. E aproape de IKEA.

| IgnatVictor a răspuns:

Am cumpărat multe bunuri de acolo - haine, cărți, electrocasnice - și pot să spun că sunt mulțumit. Tot acolo am fost de nenumărate ori la cinematograf și tot de acolo mi-am luat de mâncare de la restaurante fast-food ca McDonald’s, Taco Bell etc.
În principal, e un mall ca oricare altul. Motivul pentru care am mers la el de atâtea ori e pentru că e cât de cât aproape de acasă.

Răspuns utilizator avertizat