| stiby a întrebat:

Ce scuter imi recomandati de max 1500 de lei second hand? dau funda multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| dru1darius a răspuns:

Iti propun un yamaha aerox sau un aprilia sr (motorizare minarelli), poti gasi in suma ta aceste scutere, piese vei gasi fara nici o problema, sunt la un pret accesibil(piesele), au un aspect placut, consum mic, perfecte pentru oras sau drumuri lungi

Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Evita scuterele chinezesti si first-byke.

Răspuns utilizator avertizat
| vldut a răspuns:

Piaggio NRG Mc3 e 350 €. SCUTER GILERA RUNNER SP50 toba Gianelli cu final lung, o ajuta sa fuga cu 100-110 km/h da e 1200 e scumpa asta

Răspuns utilizator avertizat
| SoJustMeAndU a răspuns:

Un scuter numit :"Scuter secon-hand"

| SoJustMeAndU a răspuns:

Prost esti tu si cu mata.vad ca nu e de glumit cu tine