| eduard10 a întrebat:

Ce se afecteaza la masina daca trage cauciucul dreapta? dau funda.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate trage directia, nu cauciucul si pot fii multe cauze si consecinte.

oricum iti strici directia, vezi care e cauza si remediaza. ori presiune diferita in roti, ori cauciucuri diferite, ori probleme la directie deja

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Trage masina, nu cauciucul.du-te si fa-i unghiul ca nu e bine sa mergi asa.

| Braunion a răspuns:

In timp se strica piesele de la directie (in special capetele de bara)

| lonewulf a răspuns:

Poate sa fie si doar o jante mai tampita. Se intampla si asta. Nu toate sunt de la directie. Incepi prin a verifica presiunea in roti.

| archas a răspuns:

Directia!

| FocuS2 a răspuns:

Iti strica directia si capetele de bara