| Innovation a întrebat:

Ce se poate intampla daca dau Update la iOS 6.1.3 din iTunes la un iPhone 3?

4 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

O sa-ti mearga greu!
O sa fie un melc care va rade de viteza telefonului tau!

| Innovation explică (pentru Ichnat):

In afara de faptul ca viteza telefonului va fi mai scazuta, sunt si alte probleme care ar putea aparea daca dau update la iOS 6.1.3?

| Ichnat a răspuns (pentru Innovation):

Da noul IOS am inteles ca avea niste probleme, dar poate le-au rezolvat big grin

| cookie14 a răspuns:

Stiam de Ios 7 ca are ceva probleme dar de 6 nu am auzit ca ar avea ceva deci nu cred ca poate sa ti se intample nimic la telefon