| hardwell a întrebat:

Ce taxe trebuie achitate pentru a da sala a doua oara?
Dupa prima incercare de a lua sala, domnul examinator mi-a spus ca trebuie sa platesc o taxa (84 de lei daca tin minte) pentru a da examenul din nou, insa nu mai tin minte unde. Ce mai trebuie sa platesc in afara de aceasta? Mai e nevoie sa platesc 6 lei la primarie?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi taxele si aici: http://www.spcrpcivcluj.ro/examinari/taxe-examinare

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mergi din nou la primarie si platesti taxa. Daca dai de doua ori, platesti doar taxa mica (6 lei ai zis, eu nu mai stiu). Daca pici si a 2-a oara, ca sa dai a 3-a oara, vei plati taxa mult mai mare la primarie (84 de lei, daca asa ti-a zis ala...).
La primarie iti poate spune ala.